צימרים בחרמון

הילת החרמון אופפת את סביבותיו גם בהעדר שלג, אף שוודאי שכאשר את פסגתו מכסה שכבה עבה של שלג ומדרונותיו מכוסים שלג בעובי המספיק לגלישה ? כוח המשיכה התיירותי שלו מועצם פי כמה וכמה.

תוצאת תמונה עבור ‫צימרים באזור החרמון site:rrr.co.il‬‏

יישובים שונים  בסביבת החרמון מציעים לכם זוגות, משפחות וקבוצות חוויית אירוח: נווה אטי"ב, שאר ישוב, משגב עם, בית הלל, מטולה, מג'דל שמס, להבות הבשן ועוד.מחפשים צימר רומנטי? יוקרתי? עם נוף? עם בריכה? מבודד? רק הקליקו ותמצאו מלאי עשיר של צימרים בחרמון.

עונות השנה כמוהן כתנודות גלים ותנועותיהם ?  בין גאות לשפל. אף שבחורף צימרים בחרמון מבוקשים ביתר שאת ? תוכלו גם  בעונה החמה (דווקא  כשבחוץ סוערות רוחות ושורר קור), שבה הכול מצפים שייווצרו תנאי גלישה מתאימים, אשר הודעה עליהם היא אות לזינוק רבים לכיוון צימרים בחרמון.

החלק הבעייתי והקשה ביותר בתכנון בילוי באחד מבין צימרים בחרמון הוא הבחירה במועדף שבהם. ההיצע העשיר ואיכות הצימרים כמו גם יופיו וייחודו של כל אחד מהיישובים שבהם קיימים מתחמי אירוח מקשים על הבחירה. גם צרות טובות הן צרות.

עם הילדים או בלעדיהם – מגיע להם, מגיע לכם –  קחו פסק-זמן מכל מה ש"צריך" ותופתעו ותיווכחו לדעת שגם מה שחשבתם וחשבתם שהוא "אינו סובל דיחוי" ? סובל גם סובל בעוד אתם נהנים ומתענגים  ומבלים באחד מבין צימרים בחרמון.

בעלי צימרים בחרמון משקיעים כל מאמץ וכל משאב כדי להכין עבורכם  צימר שהוא בית חלומות לא רק בלילות אלא גם בימים. עם ג'קוזי ופלזמה, מכונת קפה ואינטרנט אלחוטי, מבט פנוראמי אל הנוף הפסטורלי לא תדעו להחליט  היכן כיף יותר ? בתוך צימרים בחרמון או מחוץ להם.

כאשר שקט מסביב. האוויר צח וצלול ואפשר לשמוע אפילו את העצים נושמים ;כשהירח והלב במילואם ואתם אוהבים כפי שלא אהבתם מעודכם ? היש מקום יפה יותר לחגוג בו מאשר צימרים בחרמון ? אתם יודעים  ואם לא אתם מוזמנים להתוודע: התשובה שלילית.