אירוח כפרי כולל צימרים, בתי הארחה הנמצאים בקיבוצים וביישובים שונים. כל הנוחות המקסימלית ישנה בחדרי האירוח, יש כאלה הכוללים א ג'קוזי מחוץ לחדר או בתוכו. לאלה המחפשים שלווה וטבע, זה בדיוק האירוח האידיאלי עבורם. הרבה מאוד נופשים מחפשים חופשה הרחק מההמון בבתי  המלון הרבים במיוחד בתקופות של עונת הקיץ. תוכלו למצוא באירוח כפרי הרב אטרקציות כמו ספורט אתגרי, טיולים בחיק הטבע, אירוח כפרי בכפרים הקרובים ועוד. לרוב, סוג האירוח הזה מתאים במיוחד בימי החורף הקרים בהם ההרגשה היא הרבה יותר אינטימית ואם אתם נופשים בצפון, אז  הנוף הוא עוצר נשימה בתקופה זו של החורף. הרבה מגיעים לנפוש בחורף קרוב לאתר החרמון, שילוב של נופש עם סקי הוא מדהים לאלה מכם המחבבים ספורט זה.

תוצאת תמונה עבור ‫אירוח כפרי site:rrr.co.il‬‏

אירוח כפרי בקיבוצים

לרוב הקיבוצים באזורים שונים בארץ מהצפון ועד הדרום, עוסקים בכל הקשור אל אירוח כפרי,  ההרגשה הכפרית בקיבוץ היא נפלאה עבור אלה המחפשים שקט ושלווה ואוהבים את הנוף והאירוח המיוחד בקיבוצים השונים בארץ. יש כאלה הנוהגים אף לקנות גבינות ביתיות בכפרים הסמוכים וליהנות אף מטיולים בכפרים דרוזים, אירוח זה יתבצע עם מדריך מיוחד שיסביר על המנהגים המעניינים של בני העדה הדרוזית, אם במקרה אתם נמצאים באזור הצפון הקרוב לכפרים אלה. הרב תיירים אפילו מחו"ל אוהבים מאוד את האירוח המיוחד הזה שהוא אוטנטי ונהנים לבקר בכפרים השונים ובמקומות שהם מעולם לא היו בהם ומוצאים שהם מעניינים במיוחד. יש מקומות בהם ניתן ליהנות משירות של ספא, הכולל גם מסג' מפנק.

למי מתאים אירוח כפרי?

הרבה זוגות החוגגים ימי נישואין או ימי הולדת, נוהגים להזמין אירוח כפרי במקומות השונים בארץ, ישנן הרבה רמות של סוג אירוח זה בכוללים: סוויטות מפוארות , בריכת שחייה, חדרי אוכל מפוארים, חדרי כושר, ספא משוכלל ומפואר, הרצאות מעניינות ועוד.  גם למשפחה, אירוח כזה מתאים במיוחד לילדים בתקופות החגים והחופש הגדול, אטרקציות כמו טיולי טרקטורונים בטבע, רכיבה על סוסים ורכיבה על אופניים יכולים לתת הנאה גדולה לילדים ולכל המשפחה. הבחירה היא בידכם, ותלוי מה אתם מחפשים אבל סוגים של אירוח כפרי מצויים בשפע במדינתנו.